يكشنبه، 3 شهريور ماه، 1398
تبليغات1

موضوعات

دانلود نرم افزار

 

بازی کامپیوتر

 

موبایل

 

  ابزار PSP

 

 کتاب الکترونیکی

 

گرافیک و طراحی

 

صوتی و تصویری

 

آموزشهای کاربردی

 

متفرقه

 


آمار

  

 

مشاهده آمار به صورت کامل


 
Clickkon.Com | مرکز دانلود رایگان: دانلود آیکون

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
» دانلود آیکون نرم افزارها Practical Icon

مجموعه 120 آیکون گرافیکی و جدید لوگوی نرم افزارهای مختلف با نام Practical Icons را برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این آیکون ها با کیفیت بسیار بالا و پسوند PNG ارائه شده اند. با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید این آیکون ها را به صورت رایگان دانلود نمایید.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 5353

» Sketched Social Media Icons آیکون سایتها

مجموع آیکون سایتهای اجتماعی به صورت نقاشی و بسیار زیبا برای طراحان سایت و گرافیستها آماده کرده ایم. امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 17838

» آیکون هفت سین PNG

مجموعه آیکونهای هفت سین را برای هنرمندان و گرافیست های عزیز آماده کرده ایم. این آیکونهای حجم و کیفیت مناسبی دارند و با فرمت PNG ارائه شده اند.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 23320

» دانلود آیکون iPhone Icons آیفون

iPhone Icons مجموعه ای از آیکونهای زیبا و رنگارنگ میباشد که در گوشی اپل استفاده میشوند. این آیکونها میتوانند در طراحی سایت و لوگو و... کمک زیادی به طراحان باشند.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 23952

» وکتور و آیکون خانه House Vectors

مجموعه وکتورهای بسیار زیبا و جدید با نام House Vectors از طرح خانه را برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این وکتورها در طرح ها و کارهای گرافیکی میتواند کمک بسیار زیادی به طراحان باشد.

این وکتورها به صورت لایه باز بوده و  شما همواره میتوانید وکتورها را با نرم افزار Adobe Illustrator ویرایش کنید و یا در نرم افزار فتوشاپ از آنها برای طرح های خود استفاده کنید.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 12304

» آیکون تیره رسانه ها Media Icons

مجموعه تصاویر و آیکونهای بسیار زیبا و جدید با موضوعاتی نظیر موبایل ، ایمیل ، موسیقی و فیلم و… به صورت وکتور با فرمت های AI و Tiff با کیفیت بسیار بالا برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده دریافت کرده ایم. با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید به صورت رایگان و آسان دانلود نمایید.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 14164

» دانلود وکتورهای Birthday تولد

مجموعه تصاویر وکتور با موضوع تولد و با نام Vivid Birthday Vectors را برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این وکتورها برای طراحی و همچنین استفاده در سایتهای مربوطه بسیار مناسب میباشند.

http://dl.clickkon.com/images/birthday-vectors.jpgadmin
نظر دهيد!
بازدید : 16341

» دانلود آیکون The Spherical Ico Set

مجموعه بیش از 150 آیکون زیبا و جدید با موضوعات مختلف را برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این آیکونها با دو پسوند Png و Ico ارائه شده اند و برای طراحان و وبمسترها بسیار مناسب میباشد.

http://dl.clickkon.com/images/The-Spherical-Ico-Set.jpgadmin
نظر دهيد!
بازدید : 25972

» آیکونهای شبکه های اجتماعی Furry Icons

مجموعه آیکونهای زیبا و گرافیکی شبکه های اجتماعی مختلف و معروف اینترنت را در سایزهای مختلف جهت کارهای گرافیکی و استفاده در سایتها و وبلاگها برای شما در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد.

http://dl.clickkon.com/images/furry_icons.jpgadmin
نظر دهيد!
بازدید : 8879

» آیکونهای مربوط به اقتصاد Business Gold Icons Pack

Business Gold Icons Pack مجموعه ای از آیکونهای زیبا با موضوع اقتصاد و ارز میباشند. این آیکونها با دو پسوند jpg و eps ارائه شده اند و برای طراحی در این زمینه بسیار مناسب میباشند.

www.Clickkon.comadmin
نظر دهيد!
بازدید : 81816