يكشنبه، 3 شهريور ماه، 1398
تبليغات1

موضوعات

دانلود نرم افزار

 

بازی کامپیوتر

 

موبایل

 

  ابزار PSP

 

 کتاب الکترونیکی

 

گرافیک و طراحی

 

صوتی و تصویری

 

آموزشهای کاربردی

 

متفرقه

 


آمار

  

 

مشاهده آمار به صورت کامل


 
Clickkon.Com | مرکز دانلود رایگان: قالبهای Html

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
» دانلود قالب HTML شیک

Mondays Sliding یک قالب بسیار زیبا و شیک و ساده میباشد که به زبان HTML نوشته شده است. این قالب دارای سرعتی مناسب ، حجمی کم و اسلاید عکس میباشد که ظاهری فوق العاده به آن داده است. با مراجعه به ادامه مطلب هم اکنون این قالب زیبا را به صورت رایگان از سایت کلیک کن دانلود نمایید.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 5656

» دانلود قالب Html5 زیبا Blessing

Blessing یک قالب بسیار زیبا بر پایه ی HTML5 و CSS3 میباشد. این قالب با منوهایی زیبا و سرعتی فوق العاده طراحی شده و برای وب سایت ها با تمامی موضوعات مناسب میباشد. با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید این قالب را به صورت رایگان دانلود نمایید.

www.clickkon.comadmin
نظر دهيد!
بازدید : 8569

» قالب HTML زیبا Business Sky Blue

Business Sky Blue یک قالب بسیار زیبا و سبک Html میباشد که برای طراحان وبسایت آماده شده است. این قالب حجم کم و ظاهری ساده دارد و سرعت لود آن نیز بسیار بالا میباشد.

WWW.CLICKKON.COMadmin
1 نظر
بازدید : 86579

» دانلود قالب HTML5 با نام SeaScape

SeaScape یک قالب بسیار زیبا و جدید با طراحی ساده و زیبا بر اساس HTML5 میباشد که امروز در سایت کلیک کن جهت دانلود آماده کرده ایم. در بالای هدر این قالب یک نمایشگر تصاویر پیشرفته و زیبا طراحی شده است و ظاهری فوق العاده به آن بخشیده است. همچنین این قالب برای وبسایتها با تمامی موضوعات مناسب میباشد.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 86924

» آپلود رایگان تصاویر

مرکز آپلود رایگان تصاویر سایت نیز برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت کلیک کن راه اندازی نمودیم. این آپلود سنتر مکانی امن و مطمئن برای آپلود تصاویر شما عزیزان میباشد. عکسهایی که بر روی این سرور آپلود شوند به هیچ عنوان حذف نخواهند شد و به صورت دائم میباشند و محدودیت زمانی نخواهند داشت.

http://dl.clickkon.com/images/upload_images.jpg

 

از جمله امکانات آپلود ستر تصاویر سایت کلیک کن میتوان به نکات زیر اشاره کرد:

- امکان آپلود عکسها بدون نیاز به ثبت نام در سایت

- ارائه لینک مستقیم عکس

- عدم محدودیت زمانی برای عکسها (ماندگاری دائم)

- سرعت بالای لود شدن سایت و تصاویر

- امکان تغیر سایز عکسها هنگام آپلود

- امکان اشتراک گذاری تصاویر در سایتهای دیگر توسط شما

- و...

آدرس : http://up.clickkon.com

 admin
7 نظر
بازدید : 33710

» قالب HTML زیبای WorldWide

این بار در سایت کلیک کن یک قالب بسیار زیبا و شیک و سبک به نام Word Wide برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این قالب بر اساس زبان Html طراحی شده است و برای سایتهای با تمام موضوعات مناسب میباشد. سرعت این قالب نیز بسیار مناسب میباشد و شما میتوانید با ویرایش و دلخواه سازی آن ، از این قالب در سایت خود استفاده نمایید. با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید این قالب را به صورت رایگان از سایت کلیک کن دانلود کنید.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 18575

» دانلود قالب Special World HTML

این بار در سایت کلیک کن یک قالب بسیار زیبا و سبک به نام Special World را آماده کرده ایم. این قالب که بر اساس Html طراحی شده است یک تم بسیار حرفه ای جهت استفاده وب سایتها با تمامی موضوعات میباشد. در این قالب از تصاویر و منوهای فلش زیبا و سبک استفاده شده است و این امر بر منحصر به فرد کردن قالب افزوده است.

تمامی فایلهای این قالب اعم از Flash ، Psd و... جهت ویرایش در پوشه پس از دانلود موجود میباشد.

www.clickkon.comadmin
نظر دهيد!
بازدید : 18875

» قالب زیبای Boomerang برای سایت

این بار یک قالب بسیار زیبای Html برای وب سایت شما آماده کرده ایم. نام این قالب Boomerang میباشد و  مناسب برای همه موضوع هاست. این قالب بسیار زیبا ، رنگبندی شاد و امکاناتی مناسب برای یک سایت دارد. از امکانات آن میتوان به : امکان انتخاب رنگ سایت توسط کاربر ، اسلاید عکسها ، فرم ارسال ایمیل به مدیر سایت و...

 admin
1 نظر
بازدید : 57308

» قالب Html بسیار زیبا با نام Simple Web

یک قالب بسیار زیبا ، سبک و حرفه ای به زبان Html برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این قالب برای شرکتهای هاستینگ و سایتهای تجاری و شخصی بسیار مناسب میباشد.

www.Clickkon.comadmin
3 نظر
بازدید : 24757

» قالب حرفه ای هاستینگ Dediserve Hosting Template

یک قالب بسیار زیبا و حرفه ای برای شرکتهای هاستینگ به صورت Html آماده کرده ایم. این قالب با طراحی بینظیر و ساختار حرفه ای و اصولی ساخته شده است و سرعت لود آن بسیار مناسب است.

 

www.Clickkon.comadmin
1 نظر
بازدید : 14929