دوشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1398
تبليغات1

موضوعات

دانلود نرم افزار

 

بازی کامپیوتر

 

موبایل

 

  ابزار PSP

 

 کتاب الکترونیکی

 

گرافیک و طراحی

 

صوتی و تصویری

 

آموزشهای کاربردی

 

متفرقه

 


آمار

  

 

مشاهده آمار به صورت کامل


 
Clickkon.Com | مرکز دانلود رایگان: دانلود کارت ویزیت

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
» دانلود 12 کارت ویزیت متنوع

مجموعه 12 وکتور کارت ویزیت ( Business Card ) متنوع با رنگهای مختلف را برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این وکتورها با کیفیت بالا و قدرت بزرگنمایی تا 1000 برابر میباشد و برای طراحی همه سلیقه ها و هر موضوع مناسب میباشد.

CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 4933

» دانلود کارت ویزیت Elegant Business Cards

مجموعه 6 وکتور کارت ویزیت زیبا با نام Elegant Business Cards فرمت EPS با رنگهای مختلف ، مناسب تمامی موضوعات برای طراحان و همراهان همیشگی سایت کلیک کن آماده کرده ایم. امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیرد.

www.clickkon.comadmin
نظر دهيد!
بازدید : 121088

» دانلود کارت ویزیت Black Business Cards

مجموعه 9 وکتور کارت ویزیت مشکی و بسیار زیبا با نام Black Business Cards و پسوند Eps را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این طرح ها بسیار زیبا و شیک بوده و برای تمامی موضوعات مناسب میباشند. این وکتورها به صورت لایه باز بوده و  شما همواره میتوانید وکتورها را با نرم افزار Adobe Illustrator ویرایش کنید و یا در نرم افزار فتوشاپ از آنها برای طرح های خود استفاده کنید. این وکتورها تا بیش از صد برابر قابلیت بزرگنمایی بدون افت کیفیت را دارا هستند.

www.clickkon.comadmin
نظر دهيد!
بازدید : 23269

» مجموعه 20 کارت ویزیت رایگان با موضوعات مختلف

امروز مجموعه 20 کارت ویزیت ( Business Card ) زیبا و با کیفیت عالی و موضوعات و طرحهای مختلف با فرمت EPS برای شما آماده کرده ایم و شما میتوانید با ویرایش آنها در طرحها و کارتهای خود استفاده کنید. امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیرد.admin
-1 نظر
بازدید : 24977

» دانلود طرحهای کارت ویزیت آماده

مجموعه 12 طرح زیبای کارت وزیت ( Business Card ) با پسوند Eps را برای شما در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این وکتورها امکان بزرگنمایی تا حد دلخواه بدون کاستی کیفیت را دارا میباشند و در طرحها و شمایل گوناگون و زیبا ارائه شده اند.

http://dl.clickkon.com/images/business_cards_vector2.jpgadmin
5 نظر
بازدید : 43873

» وکتورهای کارت ویزیت Mosaic Color Business Card

مجموعه  22 وکتور زیبا برای طراحی کارت ویزیت با نام Mosaic را با رنگ و سایزهای متنوع برای شما آماده کرده ایم و امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد.

www.Clickkon.comadmin
1 نظر
بازدید : 25887