جمعه، 28 خرداد ماه، 1400
تبليغات1

موضوعات

دانلود نرم افزار

 

بازی کامپیوتر

 

موبایل

 

  ابزار PSP

 

 کتاب الکترونیکی

 

گرافیک و طراحی

 

صوتی و تصویری

 

آموزشهای کاربردی

 

متفرقه

 


آمار

 
Clickkon.Com | مرکز دانلود رایگان: دانلود فونت

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
» دنلود فونت ایران نستعلیق2 (IranNastaliq2) ویرایش دو

فونت ایران نستعلیق ۲ ( IranNastaliq2 ) نسخه ارتقا یافته ایران نستعلیق ۱ است که برای کاربردی تر کردن و افزایش قابلیتهای آن امکان ایجاد کشیدگی در آن فراهم شده، و برخی اشکالات عدم انطباق با یونی کد در آن برطرف شده و همچنین اصلاح حروف در آن صورت گرفته است. از جمله تغیرات آن میتوان به امکان نوشتن حرف "س" به صورت کشیده ، تغیر بعضی از حروف و حل مشکل عدم شناسایی بعضی از حروف اشاره کرد. هم اکنون میتوانید این فونت را در ادامه مطلب از سایت کلیک کن دریافت نمایید.

CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 18157

» مجموعه 400 فونت فارسی MJ

مجموعه 400 فونت بسیار زیبای پارسی با نام MJ را برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این فونتها بسیار زیبا بوده و برای طراحان و کسانی که قصد دارند نوشته های خود را زیباتر جلوه دهند بسیار مناسب میباشد. با مراجعه به ادامه مطلب این فونتها را به صورت رایگان از سایت کلیک کن دانلود نمایید.

clickkon.comadmin
نظر دهيد!
بازدید : 48308

» مجموعه 50 فونت انگلیسی زیبا Cool 50 Fonts

مجموعه 50 فونت بسیار زیبا و جدید انگلیسی با نام Cool 50 Fonts Collection را برای شما جهت دانلود در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این فونتها ظاهری بسیار زیبا و جدید دارند و جهت طراحان و وبمسترها بسیار مناسب میباشند. امید است مورد توجه شما قرار بگیرد.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 15914

» دانلود فونت عربی شهد | Shahd Arabic font

شهد نام یک فونت جدید و بسیار زیبای عربی میباشد که امروز برای شما در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این فونت ظاهری بسیار زیبا دارد و در طراحی ها بسیار پرکاربرد میباشد.

WWW.CLICKKON.COMadmin
نظر دهيد!
بازدید : 13306

» فونتهای دستنویس فارسی

مجموعه سه فونت فارسی و بسیار زیبا با نام دست نویس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این فونتها متن شما را شبیه به یک دستخط زیبای با خودکار میکند.

 

www.Clickkon.com

 

لینکهای دانلود تصحیح شدند...admin
11 نظر
بازدید : 71849

» دانلود فونت شمس | Shams Persian Font

فونت بسیار زیبا و جدید پارسی با نام شمس را برای شما در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این فونت بسیار زیبا برای طراحی و نوشتن متن با تمام موضوعات مناسب میباشد و با حجم تنها 70 کیلوبایت در ادامه مطلب قابل دریافت میباشد.

www.Clickkon.comadmin
نظر دهيد!
بازدید : 22145

» فونتهای انگلیسی شبیه ژاپنی و چینی

مجموعه 10 فونت انگلیسی بسیار زیبا را برای شما آماده کرده ایم که شبیه به خط ژاپنی و چینی میباشد. این فونتها در عین حال که انگلیسی هستند شباهت بسیار زیادی به خطهای آسیای شرقی دارند و برای گرافیستها کاربرد زیادی خواهند داشت و نوشته های شما را بسیار زیبا خواهند کرد.

لینک دانلود تصحیح شد

www.Clickkon.comadmin
3 نظر
بازدید : 35227

» مجموعه 400 فونت لاتین - English Fonts

مجموعه 400 فونت بسیار زیبای لاتین را برای شما آماده کرده ایم. این فونتها از بین هزاران فونت گلچین شده و برای کارهای گرافیکی بسیار مناسب میباشند.

 admin
4 نظر
بازدید : 31315

» دانلود بیش از 300 فونت فارسی

اینبار مجموعه 300 فونت زیبا و جدید فارسی را برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. امید است مورد توجه شما قرار گیرد.

لینک دانلود جدید افزوده شد.

http://dl.clickkon.com/up/uploads/over-300-farsi-fonts.jpgadmin
180 نظر
بازدید : 467044

» دانلود 100 فونت انگلیسی جدید

مجموعه 100 فونت برگزیده جدید و زیبای لاتین را برای شما عزیزان در سایت کلیک کن آماده کرده ایم. این فونتها با حجم مناسب ارائه شده اند و برای طراحان و کارهای گرافیکی بسیار مناسب میباشند.

www.Clickkon.comadmin
4 نظر
بازدید : 30856