دوشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1398
تبليغات1

موضوعات

دانلود نرم افزار

 

بازی کامپیوتر

 

موبایل

 

  ابزار PSP

 

 کتاب الکترونیکی

 

گرافیک و طراحی

 

صوتی و تصویری

 

آموزشهای کاربردی

 

متفرقه

 


آمار

  

 

مشاهده آمار به صورت کامل


 
Clickkon.Com | مرکز دانلود رایگان: ترفندهای رجیستری

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
» از بين رفتن رد پاهاي به جا مانده در سيستم

http://dl.clickkon.com/up/uploads/2ytsbw2.jpg

یکی از دغدغه های همیشگی کاربران ، از بین بردن رد پاهایی بوده است که در هنگام کار با کامپیوتر به شکل اتوماتیک ثبت میشوند. از عبارات جستجو شده در مرورگر گرفته تا قسمتهایی نظیر My Recent Documents در محیط ویندوز. این موضوع به ویژه زمانی بیشتر اهمیت می یابد که کاربر از سیستم شخصی خود استفاده نکند بلکه سیستم مذبور در محلی مانند محل کار قرار گرفته باشد. طبعأ هیچ فردی دوست ندارد شخصی بعدها متوجه عملیات انجام شده توسط وی شود. یکی از رد پاهای به جا مانده که بسیاری از کاربران حتی حرفه ای از آن بی خبرند ، قسمتی به نام Customize Notification در محیط ویندوز است که اطلاعات مربوط به برنامه ها و نرم افزارهای اجرا شده را خود ذخیره میکند و مربوط به نرم افزارهایی است که در محیط Taskbar کنار ساعت نیز اجرا میشوند. در این ترفند قصد داریم به بررسی این بخش و نحوه پاک کردن اطلاعات مربوط به آن بپردازیم.admin
نظر دهيد!
بازدید : 10698

» عدم قطع اینترنت در هنگام Log off
عدم قطع اینترنت در هنگام Log off


در اين مقاله قصد دارم يك ترفند مفيد رجيستري را به شما آموزش دهم كه در حالات مختلف ممكن است به كار رود و بسيار سودمند باشد.
همان طور كه ميدانيد در زمان Logoff سيستم تعدادي از برنامه ها به صورت كامل از حافظه برداشته شده و بسته ميشوند. تاكيد من در اين مقاله بر روي گزينه Dialup Connection ميباشد. همان طور كه مطلع هستيد اگر شما در يوزر مورد نظر خود به اينترنت متصل باشيد و ارتباط Connection برقرار باشد پس از Logoff نمودن ، تماس شما با اينترنت قطع خواهد شد و شما مجبور خواهيد بود مجددا تماس خود را برقرار نماييد.
در اين ترفند شما خواهيد آموخت كه چگونه ميتوانيد كاري كنيد كه تماس شما حتي پس از Logoff سيستم برقرار باشد و تماس قطع نشود و بتوانيد پس از Login مجدد از آن استفاده نماييد.
براي شروع ابتدا طبق معمول هميشگي از طريق منوي Start و ابزار Run ابزار Regedit را اجرا نماييد و مسير زير را در آن بيابيد :

HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersionWinlogon

در اين مسير بر روي صفحه سمت راست ، راست كليك نموده و از شاخه New يك كليد جديد از نوع String ايجاد نماييد.
نام اين كليد جديد را KeepRasConnections بگذاريد.
سپس روي آن دوبار كليك كرده و مقدار 1 را براي فعال شدن به آن اختصاص دهيد ( براي غير فعال شدن ميتوانيد از مقدار صفر استفاده نماييد ).
پس از ساخت كليد و مقدار دهي آن از رجيستري خارج شويد.
ممكن است براي اعمال تغييرات نياز به راه اندازي مجدد سيستم داشته باشيد.
از اين پس اگر ارتباط شما با اينترنت برقرار باشد پس از Logoff نمودن قطع نخواهد شد.

Admin
1 نظر
بازدید : 6466